PFERD

PFERD zaujímá vedoucí postavení ve vývoji, výrobě a podpoře, jakož i v distribuci nástrojových řešení pro opracování povrchů a řezání materiálů.

PFERD přináší do broušení faktor WOW
PFERD má nejširší sortiment nástrojů pro jemné broušení a leštění na trhu a nabízí řešení nejvyšší kvality – od hrubého opracování extrémně různorodých povrchů až po leštění.

Chcete rychle obracovat produkt? A nebo zrcadlově vyleštit? PFERD nemá s ničím problém.

V souladu s tradicí, která sahá více než 200 let, PFERD působí jako nezávislá, mezinárodně orientovaná, rodinná společnost s dlouhodobým zaměřením.

Nástroje PFERD nabízejí uživateli maximální užitek a optimální hospodárnost. Neomezený závazek prvotřídní kvality, spolehlivost dodavatele a odpovědné využívání zdrojů, to vše činí z PFERD spolehlivého a spolehlivého obchodního partnera, který pracuje s ohledem na udržitelnost. 


Marienheide je naše centrální sídlo pro administrativu, logistiku, výrobu, výzkum a vývoj. Závody jsou také v USA, Španělsku, Jižní Africe a Číně. Více než 20 distribučních společností na nejdůležitějších mezinárodních trzích zaručuje globální distribuční síť.


7 výrobních míst:
Marienheide a Hermeskeil (Německo), Vitoria a Araia (Španělsko), Milwaukee (USA), Johannesburg (Jižní Afrika), Changli (Čína).

Produkty jsou prodávány prostřednictvím maloobchodních partnerů a přímo průmyslovým koncovým uživatelům a profesionálním řemeslníkům. Více než 200 zákaznických poradců PFERD po celém světě podporuje zákazníky PFERD na všech důležitých trzích.

Stránky výrobce: https://int.pferd.com/en

U nás najdete nejoblíbenější položky, ale objednat od PFERDu Vám můžeme cokoliv. Na nabídku co máme skladem se můžete podívat ZDE.

 Naším nejprodávanějším kotoučem je SG INOX 125x1,0 mm

12121_pferd-rezny-kotouc-eht-125-1-0-sg-inox

Pokud si chcete špičkovou kvalitu vyzkoušet máme pro Vás připraveny startovací balíčky.

PFERD STARTER PACK 5xřezný kotouč, 10xlamelový kotouč, 125mm - 590,- Kč

PFERD STARTER PACK MINI 3xřezný kotouč, 2xlamelový kotouč, 125mm - 195,- Kč

20240628_100846