CX80

CX80 Polska, je přední výrobce multifunkčních přípravků, celosvětově nejpevnějšího lepeného spoje "AUTO WELD - SVAŘOVÁNÍ ZA STUDENA" a specializovaných maziv, působí na trhu od roku 1991 (dříve jako GLOBIX).

Dlouholetá spolupráce s firmami: DuPont - Švýcarsko, Total - Francie, Ardgah - Německo pomohla vytvořit nabídku inovativních produktů určených pro nejnáročnější zákazníky, jako jsou: Mercedes-Benz Servis, Toyota Manufacturing a Procter & Gamble.

Vyrábí unikátní řadu produktů, které neobsahují aromatické sloučeniny a jsou šetrné k životnímu prostředí. Používají se v následujících odvětvích: stavebnictví, hornictví, silniční, námořní, železniční a letecká doprava a další, u nás si je můžete koupit i vy.

Mezi nejoblíbenější produkty u nás najdete víceúčelové mazivo, které se vyznačuje univerzálností. 1001 aplikací v průmyslu, dílně, domácnosti.

Speciální receptura víceúčelového přípravku vyrobená z nejkvalitnějších surovin.

44_mpl

A dále jsou to "čistič brzd" - XBRAKE CLEANER, lze jej použít i na čištění a odmašťování čehokoliv jiného, ne jen na brzdy, ale cokoliv ve vaší dílně, garáži, kole a spostě dalších kde se potřebujete zbavit nánosů mastnoty a maziv, před novým namazáním.

mceclip2

Ale u CX80 toho najdete spousty dalšího a my nabídku stále rozšiřujeme. Na další produkty se můžete podívat ZDE. A pokud hledáte něco co zatím nemáme? Napište nám a zjistíme co pro Vás můžeme udělat.