Přečti si

Jak získat slevu?

Jak získat slevu? Registrovat se u nás a nakupovat pravidelně.

Důvod je jednoduchý, sčítají se Vám objednávky a poté získáváte větší slevy. Je nutné se vždy přihlásit do Vašeho účtu aby se sleva načetla.

1 Kč - Sleva 1 %
5 000 Kč - Sleva 2 %
10 000 Kč - Sleva 3 %
20 000 Kč - Sleva 4 %
30 000 Kč - Sleva 5 %

 

Slevu 1% získáváte již po registraci. 

Slevy je možno kombinovat s akčním zbožím, nelze s výprodejovým.

Slevy je možno kombinovat s množstevními slevami.

Ať se Vám u nás nakupuje ještě lépe a výhodněji.

CX80

CX80 Polska, je přední výrobce multifunkčních přípravků, celosvětově nejpevnějšího lepeného spoje "AUTO WELD - SVAŘOVÁNÍ ZA STUDENA" a specializovaných maziv, působí na trhu od roku 1991 (dříve jako GLOBIX).

Dlouholetá spolupráce s firmami: DuPont - Švýcarsko, Total - Francie, Ardgah - Německo pomohla vytvořit nabídku inovativních produktů určených pro nejnáročnější zákazníky, jako jsou: Mercedes-Benz Servis, Toyota Manufacturing a Procter & Gamble.

Vyrábí unikátní řadu produktů, které neobsahují aromatické sloučeniny a jsou šetrné k životnímu prostředí. Používají se v následujících odvětvích: stavebnictví, hornictví, silniční, námořní, železniční a letecká doprava a další, u nás si je můžete koupit i vy.

Mezi nejoblíbenější produkty u nás najdete víceúčelové mazivo, které se vyznačuje univerzálností. 1001 aplikací v průmyslu, dílně, domácnosti.

Speciální receptura víceúčelového přípravku vyrobená z nejkvalitnějších surovin.

44_mpl

A dále jsou to "čistič brzd" - XBRAKE CLEANER, lze jej použít i na čištění a odmašťování čehokoliv jiného, ne jen na brzdy, ale cokoliv ve vaší dílně, garáži, kole a spostě dalších kde se potřebujete zbavit nánosů mastnoty a maziv, před novým namazáním.

mceclip2

Ale u CX80 toho najdete spousty dalšího a my nabídku stále rozšiřujeme. Na další produkty se můžete podívat ZDE. A pokud hledáte něco co zatím nemáme? Napište nám a zjistíme co pro Vás můžeme udělat.

Jak si vybrat řezný kotouč

Dnes jsme si pro Vás připravili článek o tom jak se rozhodnout který si vybrat kotouč.

Za prvé musíte vědět jaký materiál budete řezat, zda je to železo, nerez, beton a nebo jiný materiál.

Dnes se pobavíme o řezání kovů. Diamantové a další kotouče si probereme jindy.

Udělali jsme pro Vás i menší test kotoučů, řezali jsme kotoučem 125x1,00mm na stojanové brusce s konstantním přítlakem. 

20220318_095949

Hned ze začátku řeknu, že mi je jasné, že mnoho z Vás se rozhoduje na základě ceny, ale to není to úplně nejlepší rozhodnutí.

Co potřebujeme vědět před zvolením správného kotouče? 

1. Průměr kotouče je odvislý od brusky co máme. (např. 115mm, 125mm, 150mm, 180mm, 230mm nebo do stojanových a pokosových pil větší rozměry)

2. Co budeme řezat, zda je to nerez, hliník, železo a nebo jiný kov.

3. Jakou tloušťku kotouče zvolíme. (Tenčí kotouč = rychlejší řez, větší spotřeba.

Pokud budeme řezat nerez kotoučem, který na tuto aplikaci není určen, může se nám nerez kontaminovat železnými částečkami v brusivu a zničit řezaný materiál.

Naopak kotouče na nerez můžeme použít i na železo, většinou mají i větší výdrž. Kotouče určené na nerez neobsahují železné částice. Na kotouči většiny výrobců je uvedeno INOX. 

 Jasně spousta z Vás si řekne, nebudu si přece kupovat drahé kotouče potřebuji jen pár řezů, ale upřímně i na těch pár řezů se rozmyslete co kupujete, není to jen o tom co uděláte, ale i o tom co se může stát. 

A další věc kolik práce s daným kotoučem zvládnete. Níže uvidíte obrázek co zbylo z kotoučů po stejném počtu řezů. PFERD SG INOX a 2 z nejhorších co prošly naším testem, všechny 3 kotouče nařezaly naprosto stejně, a vidíte jaký je úbytek kotouče? Upřímně ty 2 "zbytky" více prášily než-li řezaly. Jasně stály oproti SG INOXu polovinu, nezbyla z nich však ani polovina.

20220318_142235

Samozřejmě neměli jsme k dispozici úplně všechny kotouče na trhu, ale toto je běžně dostupné v našem okolí, něco máme od zákazníků co chtěli vidět jak ten jejich oblíbený obstojí a upřímně. 

Sice je PFERD SG INOX za vyšší cenu, ale jeho výdrž a rychlost za to stojí, dále stojí za to zmínit, že privátní marketové značky jsou sice cenově přívětivé, ale kvalita tam chybí. Pokud si práci chcete ulehčit, zrychlit a zpříjemnit volte kvalitní značky které se na brusivo zaměřují například jako PFERD (V testu 1.), Klingspor (2.) nebo Carborundum Electricite (3.).

Co jste dále mohli vidět? Máme tam i kotouče renomovaných výrobců elektro a AKU nářadí, samozřejmě si kotouče nechávají vyrábět u výrobců brusiva. Například za zmínku stojí že kotouče Hikoki 782307, jsou vyráběny v ČR.

20240306_091722

Děkuji za přečtení, a pokud by Vás něco zajímalo klidně nám napište. 

KNIPEX

Každý z Vás kdo někdy držel v ruce kleště, už toto jistě slyšel: KNIPEX. Kdo a nebo co to vlastně je?

KNIPEX je výrobce hlavně kleští, ale také dalšího ručního nářadí, jako například nožů, šroubováků a dalších mnoha přípravků pro elektrikáře, instalatéry a montéry všech možných oborů.

Nejprodávanějšími jsou kleště KNIPEX sikovky "COBRA". Proč jsou tak oblíbené? Jsou přece jiné značky. Ano to jsou, ale já osobně mám své "cobry" již 18let, stále ty stejné. A pořád makají když jsou potřeba, samozřejmě se na nich podepsal zub času a používání. Jsou ale stále funkční a kdykoliv je potřebuji tak uštknou.

8701300

Většina výrobků se vyrábí v Německu, konkrétně ve Wuppertalu. Kde společnost KNIPEX sídlí již více než 140let. 

Jistě mi dá za pravdu každý kdo s Knipexem přišel do styku, že kvalita je na jejich straně. 

Já osobně používám více nářadí, ale nejoblíbenější mám klešťový klíčnůž Cutix, a spoustu dalšího. 

Chcete-li něco poradit a nebo u nás něco od tohoto výrobce nemůžete najít napište nám a podíváme se na to spolu.